ГІС-Асоціація України

геоінформаційні системи

ГИС-Асоциация
 – ГІС-Асоціація України була створена у 1996 році спільнотою фахівців що працюють у галузях інформаційних технологий, картографії, геодезії та будівництва здатних працювати ефективно та якісно
 – Зараз це керівники низки провідних підприємств та галузевих установ України
КАРТОГРАФІЯ ЦИФРОВІ КАРТИ ТЕХНОЛОГІЇ ПОСИЛАННЯ КОНТАКТИ
15.01.2006
8.02.2006
3.02.2006
архів новин »»

Проекти
Геодезична зйомка
GPS-зйомка
Географічний_Аналітичний_Комплекс
Міжнародні публікації »»




Проект видачі державних актів на право власності на землю

Уряд України і Всесвітній банк здійснюють інтенсивну підготовку за проектом видачі державних актів на право власності на землю в сільській місцевості і розвитку системи кадастру. Головними завданнями цього проекту є: підтримка впродовж 5 років видачі державних актів на право власності на землю більшості власників землі, які живуть в сільській місцевості України; а також створення системи єдиного національного земельного кадастру. Відмічені завдання виконуватимуться шляхом: систематичній демаркації земельних ділянок, які належать фізичним особам, в межах колишніх колективних господарств; видачі державних актів на право приватної власності на землю; а також обліку цих земельних ділянок в єдиній базі даних, в якій містяться як графічні, так і буквено-цифрові дані.

Проект забезпечить завершення приватизації землі існуючих сільськогосподарських підприємств в надійний спосіб з погляду сільського господарства і охорони навколишнього природного середовища. Допомога в рішенні правових питань і послуги в реструктуризації сільськогосподарських підприємств разом зі всесторонньою програмою інформування громадськості і навчання допоможуть добитися того, що нові фермерські структури будуть постійними і ефективнішими. За даним проектом провідною організацією є Український центр менеджменту землі і ресурсів (УЦМЗР). Наочною галуззю Центру є застосування даних дистанційного зондування Землі, цифрове картографування, розробка ГІС. УЦМЗР сприяє рішенню завдань в таких галузях, як агробізнес, екологічний менеджмент, охорона природних ресурсів, систем реагування на надзвичайні ситуації і сприяє розвитку приватного сектора ринку послуг дистанційного зондування і ГІС через утворення нових компаній, які працюють в цій галузі.



Тематичні розділи:
  • Будівництово, вишукування
  • Освіта
  • Картографія
  • Дистанційне зондування
  • Цифрова картографія
  • © 1996-2006 info@gisa.org.ua UKRGIS  (8-067) 9093245